Privatumo politika

Bendroji informacija
Slapukų politika yra paremta galiojančiais įstatymais ir yra skirta padėti jums geriau suprasti kokius slapukus savo tinklalapyje https://safariobaldai.lt naudoja safariobaldai.lt ir koks yra šių slapukų naudojimo tikslas.
Slapukas yra mažas iš mūsų svetainės atsiųstas ir mūsų svetainės naudotojo kompiuteryje išsaugotas duomenų elementas, kurį, naudotojui naršant internete, išsaugo jo interneto naršyklė. Slapukų paskirtis – įsidėmėti su jumis susijusią informaciją (pavyzdžiui kalbos pasirinkimą ar prisijungimo duomenis) ir tuo būdų užtikrinti jūsų naršymo sklandumą ir paprastumą.
Slapukai gali būti kelių rūšių. Kai kuriuos slapukus nustatome mes patys, todėl į jūsų kompiuterį jie atsiunčiami tiesiai iš mūsų interneto puslapio (pirmosios šalies slapukai). Kiti slapukai atkeliauja iš trečiųjų šalių (kitų domenų), kurios slapukus yra įkėlusios į mūsų tinklalapį (trečiųjų šalių slapukai).
Slapukų saugojimo jūsų interneto naršyklėje ir naršymo įrenginyje trukmė yra skirtinga. Sesijos slapukai iš jūsų naršyklės ir kompiuterio ištrinami uždarius interneto naršyklę. Nuolatiniai slapukai jūsų įrenginyje ir naršyklėje saugomi iki kol bus ištrinti ar kol baigsis jų galiojimo laikas.
Visi mūsų naudojami slapukai yra naudojami tik gavus jūsų sutikimą. Jei mūsų tinklalapį naršote ir po slapukų pranešimo parodymo mūsų interneto svetainėje, taip išreiškiate savo pritarimą šiai Politikai.
Kaip pakeisti slapukų nustatymus?
Savo naršyklėje galite patys pasirinkti ar norite priimti slapukus, ar ne. Skirtingos naršyklės suteikia skirtingas slapukų kontrolės galimybes. Paprastai naršyklė siūlo priimti slapukus, juos atmesti arba ištrinti. Galėsite pasirinkti ar slapukus priimti/atmesti/ištrinti visada ar tik iš tam tikrų svetainių, ar tik iš tiekėjų, kuriais naudojasi interneto svetainės savininkas (pvz.: trečiųjų šalių slapukus). Kiekvienos naršyklės interneto svetainėje bus pateiktos aiškios slapukų kontrolės nustatymų instrukcijos.
Daugiau informacijos: https://www.aboutcookies.org/how-to-delete-cookies/.
Jei mūsų svetainės slapukus blokuosite, negalėsite pasiekti tam tikrų jos vietų, funkcijų arba puslapis neveiks taip, kaip įprasta.
Slapukų politikos pakeitimai
Kartas nuo karto šią Politiką atnaujinsime. Jei atliksime reikšmingus pakeitimus, būtinai jus apie tai informuosime,vis dėlto labai rekomenduojame Politiką reguliariai perskaityti ir susipažinti su naujausia joje pateikta informacija.
Paskutinį kartą Slapukų politika atnaujinta 2020 metų liepos 02 dieną.